Fotelik dziecięcy RWF Volvo 900/700

Wszystko, co nie jest związane z tematyką pozostałych for
Awatar użytkownika
Miś

Re: Fotelik dziecięcy RWF Volvo 900/700

Postautor: Miś » 30 kwietnia 2018, 11:44

Sinuspi pisze:
endriugto pisze:Mi podobają się foteliki dziecięce z katalogów naszych aut z lat 80tych i 90tych. Mają ciekawy prosty design.
Kiedyś szukałem ich nawet na zagranicznych portalach ale nic nie znalazłem. A nie ma nawet dzieci :D

Mam taki. Dziadzia kupił dla wnuka, ale wnuk grymasił :D Dziadzia kupił XC90

Obrazek

nieśmiało zapytam... chcesz sprzedać ? :)
0 x
Zapraszam do odwiedzenia
VOLVO 240 "Gustaf"

Awatar użytkownika
Mareek

Postautor: Mareek » 30 kwietnia 2018, 22:47

Mój Wiktor wybrał sam Britax Romer King II. Przymierzył się do kilku, a przy 3-4 na jego buzi pojawił się uśmiech. Nawet pasuje do Volvo, Saabów i Audi :) Nie kierujcie się tym co Wam się podoba, ważne by dziecko lubiło ten sprzęt i by dał się stabilnie zamontować nie niszcząc przy tym tapicerki, szczególnie skórzanej.
0 x

Awatar użytkownika
Sinuspi

Postautor: Sinuspi » 02 maja 2018, 11:30

Igor52 pisze:Sinuspi Niezły patent z tym fotelikiem, a najlepsze ze da się łatwo regulować kąt pochylenia oparcia :D i skłądany nie zajmuje miejsca gdy jedziesz bez dzieciaka. Czy inni producenci samochodów tak dbają o dzieci?

Patent jest OK, a inni producenci ? Nie napotkałem takiego rozwiązania u innych producentów jak to Volvo'skie do 7/9.
Przy przesuniętym fotelu do max w kier. do deski na kanapie można normalnie siedzieć i mieć bombla na oku
0 x
Czy "+" czy "-" zawsze jest sinus.

Wróć do „Offtopic”