Import auta z Norwegii - najtansza opcja

Wszystko, co nie jest związane z tematyką pozostałych for
macie kesz?
Posty: 177
Rejestracja: 16 października 2015, 10:17

Import auta z Norwegii - najtansza opcja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: macie kesz? »

Witam,

Udalo mi sis znalezc maniaka, ktory wyprzedaje swoje szwedzkie motoryzacyjne perełki (glownie saaby krokodyle, ale kilka cegiel tez sie znajdzie).

Sprowadzal ktos? Jak zrobic to najtaniej ? Do zabrania bedzie kilka aut, moga byc pojedynczo lub jednoczesnie.

Kiedys czytalem, ze lata ktos zestawem i wraca czasem pusty - czy bylo to tutaj?

Jestem z pomorza, ale to chyba juz najmniej istotne :)

Z gory dzieki
Piona!
0 x
Awatar użytkownika
koper
Posty: 368
Rejestracja: 15 października 2015, 15:12
Lokalizacja: Łomianki

Re: Import auta z Norwegii - najtansza opcja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: koper »

jaka to wioska?
0 x
Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: Import auta z Norwegii - najtansza opcja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś »

Nawet gdyby ktoś latał zestawem... i wracał na pusto to nie sądzę żeby chciał zabrać samochody przykładowo do chłodni ;)

Moim zdaniem jedyna opcja to znaleźć chętnych na kilka aut i wysłać lawetę po to. Załaduje ci przykładowo 6 aut i bezpiecznie przywiezie. Ja za wysyłkę z UK auta do PL płaciłem 800pln za sztukę. Można sobie przekalkulowac.

Jakby co to mam qmpla co lata na autolawecie po Europie w Oplu... ale sprzęt jest jego... prywatny.
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: Import auta z Norwegii - najtansza opcja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Najważniejsze pytanie co tam będzie do wzięcia?
0 x
Awatar użytkownika
koper
Posty: 368
Rejestracja: 15 października 2015, 15:12
Lokalizacja: Łomianki

Re: Import auta z Norwegii - najtansza opcja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: koper »

można też się skrzyknąć, kupić tanie bilety na norwegian.com i wrócić w "konwoju"... :)
0 x
panrysiek
Posty: 330
Rejestracja: 16 listopada 2014, 20:00
Lokalizacja: Wro

Re: Import auta z Norwegii - najtansza opcja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: panrysiek »

Co jest do wzięcia? Zawsze chciałem krokodyla w sumie...
0 x
macie kesz?
Posty: 177
Rejestracja: 16 października 2015, 10:17

Re: Import auta z Norwegii - najtansza opcja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: macie kesz? »

Nie ukruwam, że większość Kroko brana była by pod sprzedaż, więc z założenia "biorę wszystko co jest", a szukam jedynie transportu (mam już dwie 900tki, więc jeszcze ładna turbo-kupejka zostanie). Niemniej jednak jak najbardziej służę pomocą / doradami / namiarami na auta, których sam nie zakupię ;)
Na chwile obecną chyba osobiście udam się tam samolotem, dogadam wszelkie szczegóły, obfocę co się da i wrzucę tutaj namiary :)

Co do cen, np ładne, sprawne 900 kroko z nowymi zimówkami (praktycznie do wszystkich aut jest komplet nowych / prawie nowych zimówek) kosztuje ok 3.5tyś pln. Mam na myśli nie zjedzone rdzą, jeżdzące auto z silnikiem bez turbo :) Wersji nadwozia jest do wyboru.

Gdyby ktoś miał konkretne / potwierdzone namiary na transport z góry dziękuję :)

Jeśli znajde coś sam też tu naskrobię - przyda się na pewno w przyszłości.
0 x
macie kesz?
Posty: 177
Rejestracja: 16 października 2015, 10:17

Re: Import auta z Norwegii - najtansza opcja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: macie kesz? »

Miś pisze:Nawet gdyby ktoś latał zestawem... i wracał na pusto to nie sądzę żeby chciał zabrać samochody przykładowo do chłodni ;)

Moim zdaniem jedyna opcja to znaleźć chętnych na kilka aut i wysłać lawetę po to. Załaduje ci przykładowo 6 aut i bezpiecznie przywiezie. Ja za wysyłkę z UK auta do PL płaciłem 800pln za sztukę. Można sobie przekalkulowac.

Jakby co to mam qmpla co lata na autolawecie po Europie w Oplu... ale sprzęt jest jego... prywatny.
Autolaweta to dwa auta, potrzebna LOHRa i od razu zakup 8 krokodyli :D Opcja jak najbardziej słuszna i kusząca, ale budżet już nie mój. Cieżko coś powiedzieć na przykładzie kilku zdjęć, które mam aktualnie (mam stały kontakt z właścicielem, ale jest "starej daty" ;) ). Tak jak pisałem powyżej szykuje się wycieczka i wtedy będzie wiadomo. Chętnych na zdrowe krokodyle za 5-6k (strzelam, bo nie znam dokładnych kosztów transportu) raczej brakować nie będzie, ale nie ma co wróżyć z fusów ;)
0 x
Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: Import auta z Norwegii - najtansza opcja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś »

macie kesz? masz rację tak jak piszesz... miałem na myśli dokładnie taki zestaw:

Obrazek

Jakby był tam saabik w kabriolecie to bardzo bym rozważył zakup. ;)
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: Import auta z Norwegii - najtansza opcja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Jestem chętny na saaba. Jak najstarszego. Ale oczywiście najbardziej chciałbym serię 200...
0 x
ODPOWIEDZ