VolvoRWD.pl - tu się witamy :)

Tu możesz napisać swoje uwagi do forum albo zapytać o jego funkcjonowanie
Awatar użytkownika
fullsize
Posty: 564
Rejestracja: 08 października 2014, 20:21
Lokalizacja: Warszawa (WK)

Re: VolvoRWD.pl mówi dzień dobry!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fullsize »

Witam i ja :)
Strasznie się cieszę, że w końcu powstało forum "wyspecjalizowane" w starej szkole Volvo, ale nie ograniczone do tych z dwójką z przodu. Jednak na volvoforum obecnie dominują zdecydowanie przednionapędówki, które niespecjalnie mnie interesują ;)

Tak na marginesie: można zapytać o co chodziło z tym volvo244.pl ? Czy może lepiej nie pytać? ;)
0 x
Chevy Caprice Wagon '88
_______________________
Ex: Volvo 945 B230FK '98
Ex: Volvo 945 B200F '94
Ex: Volvo 945 B230FK '97
Ex: Volvo 945 B200F '93
Ex: MB W123 240D '78
Ex: Oldsmobile Delta 88 Royale '84
Ex: MB W123 240D '84
Ex: Chevy Caprice Wagon '86
Awatar użytkownika
kalor
Posty: 263
Rejestracja: 03 października 2014, 09:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: VolvoRWD.pl mówi dzień dobry!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kalor »

fullsize pisze:Witam i ja :)
...

Tak na marginesie: można zapytać o co chodziło z tym volvo244.pl ? Czy może lepiej nie pytać? ;)


Cześć!
zostało wyłączone przez właściciela ; ) Nie wiem czy ktoś zna powody, ale na 100% nie są w żaden sposób warte dyskusji czy jakiegoś większego komentowania (imho)
0 x
Bestia666
Posty: 70
Rejestracja: 04 października 2014, 11:11

Re: VolvoRWD.pl mówi dzień dobry!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bestia666 »

Witam wszystkich tylno-pędnych. Najpierw przedstawiłem się z autem, a teraz znalazłem ten temat :-) Mam nadzieje ze uda nam się rozwinąć forum i dbać o prawdziwe Volvo. Jak większość kocham tą starszą motoryzacje. Wybór samochodu był głosem serca. Bardzo szybko ten głos okazał się też rozsądkiem. Są i pewnie wady, ale cóż to za miłość gdzie nie ma kłótni? Pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę :-)
0 x
Adam_Pisz
Posty: 193
Rejestracja: 09 października 2014, 19:53

Re: VolvoRWD.pl mówi dzień dobry!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adam_Pisz »

Siemacie :)
Na pokładzie siadam i ja :P Posiadam jak już o RWD mowa 960 92r B204FT + skrzynia z nadbiegiem :) Ojciec posiada 940 b230fk +m90 od 11 lat a może i 12 i tak już mi się ukodowała ta marka :) Miałem 8 lat jak zacząłem jeździć Volvo w domu, a później zimą uczyłem się latać bokami :) Jak już zdałem jednak prawko to miałem zakupione v70 2,5 tdi... Ale ciągnęło mnie dalej do Volvo i tak ciężką sezonową pracą kupiłem jeszcze XC 70... a potem B204FT, które jest jakimś szatanem z wirem w baku :) Mam nadzieję, że będzie tutaj mi miło i fajnie :lol: hejo !
0 x
2x 945 b230fk + M90 98 i 96r.
V70 98 2,5 tdi
XC 70 2,4
960 B204FT :mrgreen:
Tralalalalala rozumiecie ! :D
kristo
Posty: 10
Rejestracja: 05 października 2014, 20:34

Re: VolvoRWD.pl mówi dzień dobry!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kristo »

Kristo z Badylem 244 i Bazylem 360 mówi: dzień dobry RWD!!! :D
0 x
Awatar użytkownika
Brus
Posty: 182
Rejestracja: 10 października 2014, 00:02

Re: VolvoRWD.pl mówi dzień dobry!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brus »

Czołem Ferajna!

Serdeczne dzień dobrywieczór :D!

Ponad 3 lata temu kupiłem od tutejszego Krista Rycha tj 745 i od tego czasu trochę się pozmieniało...
Pojawiły się 3 inne Volviaki. 945 już bez D24TIC, 764T i ostatnio 365GLT i Rychu nie jest już tym samym Rychem.

Nie zmieniło się jedno - nadal mimo wszystkich wyrzeczeń nie wyobrażam sobie nie mieć hobby jakim jest Volvo RWD :).
0 x
Awatar użytkownika
Sitek77
Posty: 10
Rejestracja: 10 października 2014, 00:01

Re: VolvoRWD.pl mówi dzień dobry!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sitek77 »

kalor pisze:
fullsize pisze:Witam i ja :)
...

Tak na marginesie: można zapytać o co chodziło z tym volvo244.pl ? Czy może lepiej nie pytać? ;)


Cześć!
zostało wyłączone przez właściciela ; ) Nie wiem czy ktoś zna powody, ale na 100% nie są w żaden sposób warte dyskusji czy jakiegoś większego komentowania (imho)


Witam i ja oraz srebrny Kredens w drodze do lakiernika :)

Łożeszzzzzzzz.... Dawno nie zaglądałem na v244.pl a tu wczoraj :shock: Byłem na tamtym forum niecały rok ale dość szybko się zorientowałem że panuje tam dyktaturka bo w domu G. zapewne żona portki nosi :lol: Ale że ten nazwijmy go KLARNET, żeby być delikatnym, wymyśli taki numer. :cry: Szkoda tej skarbnicy tematów bo ja osobiście będę męczył na tym forum o coś co mogłem w szukajce znaleźć. Ale cóż - kij mu w oko.
P.S. Może jak go ładnie poprawna polszczyzną poproszę to przekaże dostęp do arch. ;)

Domino-admino nie banuj - uniosłem się :? Naklejek porobię w ramach zadośćuczynienia bo może ktoś poczuł się urażony że ojca załozyciela nie lubię :oops: :D

Pozdrawiam
Sitek77
0 x
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: VolvoRWD.pl mówi dzień dobry!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dom?n »

Brus pisze:Czołem Ferajna!

Serdeczne dzień dobrywieczór :D!

Ponad 3 lata temu kupiłem od tutejszego Krista Rycha tj 745 i od tego czasu trochę się pozmieniało...
Pojawiły się 3 inne Volviaki. 945 już bez D24TIC, 764T i ostatnio 365GLT i Rychu nie jest już tym samym Rychem.

Nie zmieniło się jedno - nadal mimo wszystkich wyrzeczeń nie wyobrażam sobie nie mieć hobby jakim jest Volvo RWD :).


A będziesz tu częściej niż na VF i V244 ostatnio draniu? ;)

Sitek77 pisze:Domino-admino nie banuj - uniosłem się :? Naklejek porobię w ramach zadośćuczynienia bo może ktoś poczuł się urażony że ojca załozyciela nie lubię :oops: :D


Na razie to nie poznałem nikogo kto uznałby że tam było fajnie, czemu wcześniej nikt tego głośno nie powiedział? :mrgreen:
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
szary_misiek
Posty: 134
Rejestracja: 09 października 2014, 21:53
Lokalizacja: Elbląg

Re: VolvoRWD.pl mówi dzień dobry!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szary_misiek »

Witam i ja wraz ze srebrnym 245 z Elbląga na nowym forum. :)
0 x
Awatar użytkownika
Brus
Posty: 182
Rejestracja: 10 października 2014, 00:02

Re: VolvoRWD.pl mówi dzień dobry!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brus »

dom?n pisze:A będziesz tu częściej niż na VF i V244 ostatnio draniu? ;)

Nie liczyłbym na to Pyro :D.

Cześć Szary!
0 x
ODPOWIEDZ