Dział z książkami

Tu możesz napisać swoje uwagi do forum albo zapytać o jego funkcjonowanie
Awatar użytkownika
jinx
Posty: 268
Rejestracja: 18 marca 2018, 18:39
Lokalizacja: Poznań

Re: Dział z książkami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jinx »

to_masz pisze:
Miś pisze:Pewnie wszyscy wiedzą o tym ale Ci którzy nie wiedzą to pod adresem poniższym można sobie pobrać greenbooki do różnych serii:

http://www.k-jet.org/documents/greenbooks/
Czy ten link u Was jeszcze działa, bo u mnie wyświetla się, że niby wygrałem ipoda?
i mam mało czasu by go odebrać!
0 x
Obrazek245 1992 B230F M47
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dział z książkami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dom?n »

jinx pisze:
to_masz pisze:
Miś pisze:Pewnie wszyscy wiedzą o tym ale Ci którzy nie wiedzą to pod adresem poniższym można sobie pobrać greenbooki do różnych serii:

http://www.k-jet.org/documents/greenbooks/
Czy ten link u Was jeszcze działa, bo u mnie wyświetla się, że niby wygrałem ipoda?
i mam mało czasu by go odebrać!
Nie odbierajcie, Spotify jest lepsze.

;)
4 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
Awatar użytkownika
fonderal
Posty: 1280
Rejestracja: 09 października 2014, 10:10
Lokalizacja: WK i WL

Re: Dział z książkami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fonderal »

to_masz pisze:Czy ten link u Was jeszcze działa
A gdzie tam.

k-jet i tak się długo utrzymał, jako pierwsze dobre 5 lat temu albo i lepiej zniknęły schematy z matthewsvolvosite. Tu i ówdzie jeszcze można jeszcze znaleźć jakieś pojedyncze publikacje, ale główne źródła wyschły.

O ile kiedyś panom z volvo (czy tam forda) nie przeszkadzało dzielenie się literaturą, szczególnie do starszych samochodów, o tyle z nastaniem Geely polityka w tym względzie zaczęła się usztywniać i z netu zaczęły powoli znikać publikacje wydane przez volvo.
O ile jestem w stanie zrozumieć taką politykę w odniesieniu do relatywnie nowych modeli S/V, o tyle co komu przeszkadza wiszący gdzieś w necie schemat elektryki czy manual gaźnika do auta sprzed 30 lat? Ale to w sumie ich własność intelektualna, mogą z nią robić co chcą...
2 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: Dział z książkami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

fonderal pisze:
to_masz pisze:Czy ten link u Was jeszcze działa
A gdzie tam.

k-jet i tak się długo utrzymał, jako pierwsze dobre 5 lat temu albo i lepiej zniknęły schematy z matthewsvolvosite. Tu i ówdzie jeszcze można jeszcze znaleźć jakieś pojedyncze publikacje, ale główne źródła wyschły.

O ile kiedyś panom z volvo (czy tam forda) nie przeszkadzało dzielenie się literaturą, szczególnie do starszych samochodów, o tyle z nastaniem Geely polityka w tym względzie zaczęła się usztywniać i z netu zaczęły powoli znikać publikacje wydane przez volvo.
O ile jestem w stanie zrozumieć taką politykę w odniesieniu do relatywnie nowych modeli S/V, o tyle co komu przeszkadza wiszący gdzieś w necie schemat elektryki czy manual gaźnika do auta sprzed 30 lat? Ale to w sumie ich własność intelektualna, mogą z nią robić co chcą...
Szkoda tylko że jak się już do nich pojedzie i coś potrzebuje to rozkładają ręce...
0 x
ODPOWIEDZ