Dodatkowe wskaźniki

Wszystko co ma poprawić albo zepsuć fabryczną konfigurację
Pete Sweed
Posty: 3
Rejestracja: 13 marca 2015, 10:07

Re: Dodatkowe wskaźniki

Postautor: Pete Sweed » 22 lutego 2016, 20:47

Nie wiem skąd zła nagonka na AG, w każdym razie u siebie mam założony (co prawda na sztukę) wskaźnik doładowania i działa poprawnie :) wziąłem elektroniczny i pokazuje dużo szybciej wartości niżeli mechaniczny. Wcale nie jest taki zacofany jak niektórzy twierdzą, jest sporo ustawień, 3 kolory podświetlenia, open ceremony i takie tam bajery :D a to tylko boost. Jesli chodzi o mnie, jest ok :)
0 x

Awatar użytkownika
wujek
Posty: 954
Rejestracja: 20 października 2015, 18:51
Lokalizacja: Lublin

Re: Dodatkowe wskaźniki

Postautor: wujek » 20 grudnia 2017, 16:23

dobral ktos pasujaca obudowe na slupek ? zabieram moje z konsoli i no wlasnie, gdzie? slupek mi pasuje ale teoche bedzir fast and furious no i cirkawscy beda widziec ze cos jest porobione.
0 x
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

16 GARAGE
'88 744+ @1,7bar

re5pect
Posty: 666
Rejestracja: 20 listopada 2014, 21:39

Re: Dodatkowe wskaźniki

Postautor: re5pect » 20 grudnia 2017, 20:43

https://www.ipdusa.com/products/6535/11 ... od-700-900

ewentualnie w przedlifcie można wpakować zegary nad nawiewami środkowymi, lub na górze deski zaraz koło zegarów. Do tego ładnie zrobione mocowania + flok i mogłoby być ciekawie.
0 x

Awatar użytkownika
Sinuspi
Posty: 3060
Rejestracja: 05 lipca 2015, 15:18

Re: Dodatkowe wskaźniki

Postautor: Sinuspi » 20 grudnia 2017, 21:17

wujek pisze:dobral ktos pasujaca obudowe na slupek ? zabieram moje z konsoli i no wlasnie, gdzie? slupek mi pasuje ale teoche bedzir fast and furious no i cirkawscy beda widziec ze cos jest porobione.


Widziane w miejscu radia, pod nim oraz w miejscu kratek nawiewu środkowego przedniego tudzież sklejka z dziurami na nie w miejscu ory.
0 x
Kanciaste VOLVO - ZAWSZE w drodze.
K-Jetronic to mój konik ;) tak samo jak nagrzewnice w 940 i małe naprawy :idea:

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego

Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontaktowanie:

Re: Dodatkowe wskaźniki

Postautor: JoeM » 22 grudnia 2017, 09:42

Chmm... przegapiłem ten wątek. Ciekawa sprawa z tym komputerem pokładowym. Już wcześniej się nad nimi zastanawiałem ale pomyślałem że podłączenie tego to jakaś masakra i mam po części tak jak Dirty Harry, nie ma klimatu ( to tak jak z radiami ). Problem w tym że z zegarami 52 mm ciężko o sensowne miejsce w 700. Jako że ja ostatnio nie popisałem się z zegarem turbo to zastanawiam się na czymś innym. Moje preferencje się nie zmienił. Chce coś mało absorbującego w miejscu nie burzącym fabrycznego porządku. Tu pomyślałem o wskaźniku cyfrowym który nawiązywałby do wyświetlacza oem termometru i radia np. TD-6141. Sam zegar to coś takiego: https://pl.aliexpress.com/item/EPMAN-37 ... eLevelAB=5

To chiński badziew nie lepszy od tego który mam ale cytując Grześka "ten polonez na lepsze nie zasługuje". Plusem jest jego rozmiar bo tylko 37 mm średnicy oraz czytelność. Nie szukam wskazówki więc tracę na odczyt ułamek sekundy. Zainstaluje go tam gdzie jest obecnie zapalniczka. Odkręcam tylko kołnierz wskaźnika i wchodzi bez problem. Nakładam oryginalną volvo zaślepkę podklejoną od tyłu przezroczystą plexi (albo przydymiona od przodu bez zaślepki) i tyle . Kolor czerwony cyferek od biedy może być. Wskazówki zegara głównego są też czerwone więc jakoś to nawiązuje. Zastanawiam się czy kłopotem było by zmienić sam wyświetlacz na zielony? Podobno dla elektronika to nie problem. Ktoś coś wie na ten temat?
0 x


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości