940 turbo automat-słabe osiągi

Wszystko co ma poprawić albo zepsuć fabryczną konfigurację
zachatąwujta
Posty: 118
Rejestracja: 15 lutego 2018, 15:03

Re: 940 turbo automat-słabe osiągi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zachatąwujta »

Tylko Turbosmart działa jak należy. Ostatnio Pro perfekt,nówka sztuka w ogóle nie działał. Przeładowanie na maks albo tylko seria. Po założeniu używanego kilka lat Turbosmart doładowanie zostało ustawione precyzyjnie. Dla mnie Pro Perfekt to kompletny shit.
0 x
pasii
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2018, 20:05

Re: 940 turbo automat-słabe osiągi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pasii »

Jako że turbosmarty to chińskie podróbki, przynajmniej te co są na allegro, wybór padł na properfekt. Zobaczymy, przynajmniej produkt krajowy w razie czego ;) Może uda się zamontować w tym tygodniu. .
0 x
Awatar użytkownika
saabauto
Posty: 654
Rejestracja: 02 listopada 2014, 12:16
Lokalizacja: www.naprawavolvo.pl
Kontakt:

Re: 940 turbo automat-słabe osiągi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: saabauto »

zachatąwujta pisze:Tylko Turbosmart działa jak należy. Ostatnio Pro perfekt,nówka sztuka w ogóle nie działał. Przeładowanie na maks albo tylko seria. Po założeniu używanego kilka lat Turbosmart doładowanie zostało ustawione precyzyjnie. Dla mnie Pro Perfekt to kompletny shit.
No widzisz. Każda sroczka swój ogonek chwali. Nie założę nikomu turbosmarta - szkoda czasu i pieniędzy i złości na nie działanie tego gówna. Od 6 lat montuję Properfekty i ani razu nie miałem z nimi problemu, że o dobrej współpracy z Patrykiem nie wspomnę - nigdy nie robi problemów, wysyła błyskawicznie, a jakość wykonania properfekt jest naprawdę o lata świetlne lepsza od tego, co można w Polsce kupić.

Są grimspeed np. czy Forge, są działające kopie czegokolwiek - Agency Power. Ale turbosmart dostępny w Polsce to kupa kupy.
0 x
--
pzdr. Mateusz Nowakowski vel George
http://www.naprawavolvo.pl
tel: 500 740 940
pasii
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2018, 20:05

Re: 940 turbo automat-słabe osiągi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pasii »

Properfekt założony, auto jeździ zauważalnie lepiej, teraz ustawione 0.7 bara, wie ktoś ile można dmuchać bezpiecznie na fabrycznych nastawach? Jedno się niezbyt zmieniło: nadal start ma kiepski z dużym poślizgiem..ale to już chyba wina skrzyni..
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: 940 turbo automat-słabe osiągi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

pasii pisze:Properfekt założony, auto jeździ zauważalnie lepiej, teraz ustawione 0.7 bara, wie ktoś ile można dmuchać bezpiecznie na fabrycznych nastawach? Jedno się niezbyt zmieniło: nadal start ma kiepski z dużym poślizgiem..ale to już chyba wina skrzyni..
U mnie dwuseta z zatrzymanego startuje jak rakieta a siedemseta walczy z oporami. Zobacz w podpisie że mam te same silniki i skrzynie. Nie wiem tylko jakie mam przełożenia mostu.
0 x
pasii
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2018, 20:05

Re: 940 turbo automat-słabe osiągi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pasii »

Moze konwerter u mnie się kończy. Skrzynia ma nalatane licznikowe pół miliona,więc biorę rowniez to pod uwagę że trzeba będzie szukać innej skrzyni. Niemniej pokuszę się jeszcze o wymianę oleju w niej może coś to da..
0 x
Awatar użytkownika
heski997
Posty: 201
Rejestracja: 02 października 2014, 18:55
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 940 turbo automat-słabe osiągi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: heski997 »

No ja też bym obstawiał konwerter. Ma on dosyć duży wpływ na start w klasycznym automacie.
0 x
ODPOWIEDZ