8x17" to jakie ET

Wszystko co ma poprawić albo zepsuć fabryczną konfigurację
konradko
Posty: 909
Rejestracja: 24 listopada 2016, 15:00

Re: Felgi do Volvo RWD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: konradko »

volvnietybombel pisze:w zdjęciach które dostałeś na PW jest jedna felga od peugeota nowa-odwrócona (są też 15 odwrócone i poszerzone), parametr jakiś taki wyszedł , mam na przymiarkę jakby co, jeszcze nie pospawana-na razie wprasowana na ciasno, bo do testów była zrobiona
To testuj :D Ja na razie nie mam na czym hehe. Generalnie szukam jakiegoś ładnego rozwiązania do lekkiej gleby. Może jednak zrobić na zamówienie szeroką stal i oddać do chromolenia? Koszt pewnie wyjdzie jak za komplet nowych chromów ale będę miał takie ET i szerokość jakie będę chciał. Trzeba tylko obliczyć na jakimś modelu :)
0 x
Awatar użytkownika
nckpol
Posty: 724
Rejestracja: 05 sierpnia 2015, 15:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Felgi do Volvo RWD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nckpol »

z takimi parametrami jak podałeś do serii 700/900 nie podejdą, tzn. przód oprze się o kolumnę, by jako tako to się obracało na przodzie trzeba by dać ET jeszcze niżej 3mm, tył będzie się kręcił.
Natomiast zgodnie z tym co doczytałem do tej pory do serii 200 powinny podejść z przodu ale znowu z tyłem będzie problem...
0 x
konradko
Posty: 909
Rejestracja: 24 listopada 2016, 15:00

Re: Felgi do Volvo RWD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: konradko »

nckpol pisze:z takimi parametrami jak podałeś do serii 700/900 nie podejdą, tzn. przód oprze się o kolumnę, by jako tako to się obracało na przodzie trzeba by dać ET jeszcze niżej 3mm, tył będzie się kręcił.
Natomiast zgodnie z tym co doczytałem do tej pory do serii 200 powinny podejść z przodu ale znowu z tyłem będzie problem...
Masz na myśli ranty nadkoli? Bo wewnątrz powinno poasować. Kurde nie wiem, niby tyle się naczytałem na forum tb a nadal nie wiem co pasuje a co nie i przy jakim setupie. Każdy tam niby pisze że ok pasuje a potem widać jak ranty pozaginane albo przytarte.
0 x
Awatar użytkownika
nckpol
Posty: 724
Rejestracja: 05 sierpnia 2015, 15:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Felgi do Volvo RWD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nckpol »

Twoje pytanie dotyczy serii 200 czy 700/900?
0 x
konradko
Posty: 909
Rejestracja: 24 listopada 2016, 15:00

Re: Felgi do Volvo RWD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: konradko »

nckpol pisze:Twoje pytanie dotyczy serii 200 czy 700/900?
200 a konkretnie 240 Station Wagon.
0 x
thomac
Posty: 32
Rejestracja: 27 sierpnia 2015, 13:24
Lokalizacja: Poznań

Re: 8x17" to jakie ET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: thomac »

Panowie, pytanie bardzo ogólne:
jaki jest optymalny setup felg 17 cali do 240? Chodzi mi o et i szerokość.
Zakładam, że wjadą dystanse zmieniające rozstaw szpilek. Jaki gruby dystans by musiał być przy takim setupie?
Tak jest ładnie:
http://www1.garaget.org/gallery/images/ ... _large.jpg
Auto ogólnie znane :D
0 x
ODPOWIEDZ